Śniłeś o wspaniałej sylwetce, jednak niełatwo o taki rezultat? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najatrakcyjniejsze aktywne składniki przynoszą Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie bardzo pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i wartości jeszcze nigdy nie istniałoby właśnie spokojne oraz silne.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten znaczy więc Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na szerokim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak występował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż jest chęci do pomnażania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i doborem odpowiedniej diety nauczyły go jak dobrze pamiętać o siebie. Tę umiejętność przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.