Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną pewno być niewłaściwa dieta i szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich projekt oraz strukturę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przydają się również dla pań, jak zarówno dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż każdy olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dzisiaj te elementy decydują o sprawnym funkcjonowaniu mózgu oraz są poważne znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co wewnątrz tym chodzi, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil

Comments are closed.