Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z powszechnych elementów wzmacniających, jakie doznają się w tym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji że oraz odczuwać różnicę. To niezwykła formuła, która kumuluje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych spośród nimi zalecie. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie ochrania włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto zaczerpnąć z plusów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo

ProEngine

Revitalum Mind Plus

Vivese

Comments are closed.