Multilan Active – poprawa słuchu przenigdy nie była taka prosta. Sprzymierzeniec w konfrontacji z utratą słuchu!

Stopniowa utrata słuchu nie wymaga być kłopotliwą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz stracić o takim kłopocie dodatkowo w pokoju bawić się każdym dniem.

Za efektywne wyniki robienia i natychmiastową redukcję problemów ze słuchem po pewnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede każdym przemyślany skład preparatu. To oryginalna receptura zrobiona z propozycją o osobach, które borykają się ze kolejną utratą słyszalności – w zysku postępującego wieku czy nadmiernego wystawienia na wzmożone hałasy. Sekretem jest koncentrat z miłorzębu japońskiego w związaniu z działającym medyczne cuda enzymem Q10, traktowanym przez wielu profesjonalistów za drink z najważniejszych enzymów ludzkiego organizmu.

Gdyż Multilan Active widoczny stanowi w całości pigułek, jego granie jest wysoko przyśpieszone, ponieważ zawarte w nim substancje natychmiast wchłaniają się w farba oraz tkanki. A wtedy sprawia, że zaczynają pracować właściwie tylko po kilkudziesięciu minutach. Tymi bazami są nie tylko sok z miłorzębu i enzym Q10, ale oraz inne ważne związki chemiczne, które uniemożliwiają powiększaniu się kłopotów ze słuchem oraz stymulują ośrodek słuchu i pozwolą zwalczać przykre przypadłości. 

Można tutaj przytoczyć również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Całe owe podstawy połączone w pewnej kapsułce Multilanu Active sprawiają, iż otrzymuje on dobry oraz znaczący nacisk na ucho krajowe a czym samym zdecydowanie ułatwia jakość słuchu. To kosmetyk dla każdego: starych i mniejszych, jacy pragną zacząć normalnie słyszeć.

Multilan-Active

Perle Bleue Visage CareMoisturise

Comments are closed.