Follixin – absolutny gigant pośród specyfików na włosy! Wypróbuj juz dziś!

Łysienie jest problemem wielu mężczyzn, nie lecz w starszym wieku. Czasami kłopot z chęcią włosów pojawia się także u pań oraz dość nie są to znakomite przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla mężczyzn, lecz nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą spośród niego użytkować także kobiety. Jego skład został tak dobrany, że działa na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przesuwa się nie zatem na jedną ochronę przed wypadaniem włosów, lecz też bardzo poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne przebiegające w skórze głowy stają się coraz mniej skuteczne, przez co organizm nie radzi sobie z odpowiednim odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawy jest początkowo obniżanie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w niedługim czasie zmienia się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem tworzy oraz w miejsce traconych włosów nowe włosy dominują w znacząco niższym rozmiarze. Owłosienie głowy zatrzymuje się najpierw rzadkie, potem niepełne, natomiast na wyniku jesteśmy bez włosów również nie ma obecnie powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o naturalne wyciągi roślinne oraz kompleks witamin, wpływających korzystnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, i właściwie w jego trakcie. Spożycie wielkiej kwoty płynów zaraz po połknięciu pigułki stanowi znacznie korzystne.

W właściwej terapii należy stosować dwie pigułki dziennie przy rozmaitych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji i przy śniadaniu. Doskonałe efekty kuracji można zobaczyć po blisko 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej kapsułki. Dawanie większych dawek preparatu nie jest w kształcie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin-500

gojiBerry-500

Flexin 500

Comments are closed.