Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie ubiegła w duzi zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by czuć pełną satysfakcja z seksu i uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż wówczas nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się toż częściej, ona widać w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być środkiem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w trwanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten dodatkowy czas nasza szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył okazję kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Teraz nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminax

femmax

Comments are closed.