Untoxin – Czujesz się stale znużony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stronie kapsułek. Efekt ten poświęcony jest do stosowania w okresach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie że stanowić efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się wtedy na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji lekkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co odkłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy stosować w trakcie czy po posiłku, popijając wielką sumą wody. 

Pierwsze rezultaty zażywania preparatu Untoxin można zauważyć zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego stosowania. 

Należy mieć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na wszystek jego element.

Suplementy diety winnym stanowić zapisywane w temperaturze pokojowej w możliwość ważny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz zaangażowaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie potrafi stanowić przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax

Follixin promocja

Comments are closed.