Przyczyny słabej erekcji. 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawienia się kłopotów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli zwykliśmy odżywiać się głównie szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym codziennym jadłospisie brak zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to naprawdę nie możemy się dziwić, że na nieszczęście erekcja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, bierny tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma wymówki dla tych osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie także z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani własną kobietą, tym jak wygląda, to potem może dojść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna zabija. W tym celu należy pogadać z własną partnerką, spytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje XXX albo przebieranie się. Możliwości, dzięki którym nasze życie seksualne będzie lepsze jest sporo.

 

5) Zbyt duży stres, problemy w pracystresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, ale w końcu nikt nie mówi, że musimy reagować na takowe nadmiernym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak kierować własnym życiem, aby przenigdy nie doszło do tej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-levitra

tania kamagraComments are closed.