Moda która nas otacza

Nadwaga, szczególnie pośród pań, w żadnym przypadku nie jest czymś odpowiednim – w końcu niemal każda przedstawicielka płci pięknej chce prezentować się bardzo atrakcyjnie. Byłoby najdogodniej, gdyby ukrywanie prawdziwej wagi za pomocą odzieży nie miało nigdy miejsca, przecież lepsza opcja to zabranie się wreszcie za własną osobę, zrzucenie ponadlimitowych kilogramów, lecz to chyba typowe, że nie za każdym razem jest to realne. Dlatego też bez dwóch zdań warto ubierać się tak, aby nie pokazywać tłuszczu na udach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Najistotniejsza kwestia to luźniejsze ubrania, które nie przylegają do poszczególnych części ciała. Wszelkie obcisłe bluzki albo spódniczki wyglądają bardzo seksownie, lecz tylko wtedy, gdy sylwetka jest zbliżona do ideału. Oczywiście jest sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które ubierają się tak jak chcą, lecz w tej chwili trzeba się skupiać na tych kobietach, które być może nawet nie są zakompleksione, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego odkrywać. A więc na jakiś czas należy umieścić głęboko w szafach obcisłe ubrania, bo nie będą już nam do czegokolwiek potrzebne w najbliższych tygodniach.

Różnokolorowe ubrania to także bardzo dobry pomysł. Bo co jak co, ale brązowa spódniczka, czarne buty oraz przykładowo biała bluzka autentycznie nie są właściwą kombinacją, ponieważ po prostu powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący efekt. Tzn. prezentujemy się sporo grubiej niż jest to w realnym świecie. W przypadku butów nie liczy się kolor, a po prostu obcas. Czyli unikajmy sandałów, butów na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam niejako centymetry, to na dodatek w znacznym stopniu pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w przypadku naszej osoby buty z obcasem.

Comments are closed.