Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów z erekcją w porównaniu tania kamagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby wywołać zauważalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest w większości wypadków wyczerpany. Musi zregenerować siły. Tym samym niezmiernie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest ogromnie istotny.

Comments are closed.