9 wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdziły, że kontakt fizyczny ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie powiększa napływ krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Z tej przyczyny powinno się włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty

Comments are closed.